O MNIE

Witaj,

Czas ucieka nie ubłagalnie każdego dnia, nasze dzieci rosną i zanim się obejrzymy pójdą w świat, samodzielnie będą kroczyć przez swoje życie. Czasu nie zatrzymam dla Was, ale chętnie mogę zatrzymać w kadrze Wasze najmilsze wspomnienia na dziś, na jutro, na przyszłość, aby miło do nich wracać i się nimi delektować.

Ulubionym tematem moich zdjęć są dzieci. Moja pasja do fotografii rozwinęłam właśnie dzięki moim dwóm synom, którzy są głównym tematem moich zdjęć.

Oprócz fotografii dziecięcej, chętnie wykonuję sesję ciążowe, rodzinne i kobiece.  Nieustannie się uczę, ciągle szkolę swój warsztat, poszukuje swojego stylu. Uważam, że to bardzo ważne, żeby robić w życiu to co się kocha i lubi, a nie tylko musi. W celu podnoszenia własnych umiejętności ukończyłam warsztaty noworodkowe u Magdaleny Binkiewicz, która od kilku lat zajmuje się fotografią noworodkową.

Prywatnie żona całkiem fajnego faceta oraz mama dwóch rozrabiaków 🙂 Z wykształcenia geodetka, a z pasji fotograf.  Miłośniczka biegania i słodyczy, nieustanna gaduła 🙂

Na FB posiadam własny  FunPage jeśli macie ochotę śledzić moje poczynania na bieżąco, zachęcam do kliknięcia:)

Pozdrawiam ciepło,

Asia

Zapisz

Zapisz

Zapisz